Drodzy Rodzice, witamy Was w nowym roku szkolnym.

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniami organizacyjnymi:

NAJWAŻNIEJSZE  INFORMACJE

1. Prosimy sprawdzić na liście , do której grupy zakwalifikowano dziecko a następnie odnaleźć w szatni podpisaną szafkę dziecka.
  2. W szafkach znajdują się druki upoważnień do odbioru dziecka, które po wypełnieniu proszę  oddać nauczycielce.
  3. Proszę podać w grupie z ilu posiłków dziecko będzie korzystało. Stawka żywieniowa to 14 zł./za trzy posiłki.
  4. Koszt pobytu dziecka powyżej 5-tej godziny pobytu   to 1,44  zł. za każdą rozpoczętą godzinę. Dzieci urodzone  w roku 2018   i wcześniej– nie płacą za miejsce.
  5. Przedszkole czynne jest w godzinach 6:45-17, dzieci należy przyprowadzać do przedszkola do godz. 8:30.    W sporadycznych,  uzasadnionych przypadkach należy zgłosić późniejsze przyprowadzenie dziecka.
  6. We wrześniu godzinę przyprowadzenia i odbioru dziecka notujemy ręcznie na liście w grupie. Od października powrócimy do systemu elektronicznego.
  7. Daty zebrań organizacyjnych podamy w poniedziałek 2.09.24
  8. Zebranie Rady Rodziców odbędzie się dnia 1.10. – godz.16