Budynek przedszkola i ogród przedszkolny prosimy traktować  jako drugi dom dzieci

– one spędzają  tu większą część dnia, w związku z tym wszyscy musimy o nie dbać.
– Jeśli nie jest to niezbędne prosimy nie wprowadzać do szatni wózków, na czas rozbierania i ubierania dziecka można zostawić je w wiatrołapie,
– W szatni prosimy nie karmić dzieci, czas na ubranie dziecka prosimy ograniczyć do niezbędnego minimum,
– Jeśli chcą Państwo wejść do pomieszczenia innego niż szatnia prosimy założyć obuwie zmienne lub skorzystać z ochraniaczy na obuwie,
– Po odebraniu dziecka z przedszkola umożliwia się rodzicom lub osobom opiekującym się dzieckiem korzystanie z terenu ogrodu leżącego od strony południowej (za budynkiem) do godz.16:45. lub do czasu ogłoszenia przez pracownika przedszkola konieczności opuszczenia ogrodu. Proszę pamiętać , że przebywanie w ogrodzie jest to uwarunkowane podporządkowaniu się  Regulaminowi  korzystania z placu zabaw (załącznik nr 2), czyli w czasie gdy z podwórka korzystają grupy przedszkolne można przebywać tylko z drugiej strony budynku.

– Proszę pilnować aby dziecko nie wychodziło samo z przedszkola,

– Dziecko odebrane z przedszkola nie powinno samo przebywać na terenie przedszkola,

– Wjazd samochodem na teren przedszkola dozwolony jest tylko za zgodą zarządcy terenu dla samochodów pracowników, służb miejskich, dostawczych oraz służbowych,

– Dzieci przebywające w ogrodzie korzystają z toalety zewnętrznej, klucz do toalety znajduje się w 3 grupie.