W naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny z okazji 17 urodzin Narcysia. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło dzieci, rodziców, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. Podczas festynu na uczestników czekało wiele atrakcji. Dzieci brały udział w zabawach sportowych i ruchowych, korzystały z animacji prowadzonych przez animatora oraz uczestniczyły w licznych aktywnościach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania ze Strażą Miejską, Strażą Konną oraz Strażą Pożarną. Dzieci miały możliwość obejrzenia wyposażenia służb, poznania ich pracy oraz utrwalenia zasad bezpieczeństwa.

About Author