W piątek 19.06 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji zakończenia przedszkola. Był to wyjątkowy i wzruszający dzień dla dzieci, rodziców oraz pracowników. Uroczystość rozpoczęła się dostojnym polonezem, który wprowadził wszystkich w podniosły nastrój. Następnie dzieci zaprezentowały instrumentację „Uwertury” do opery Carmen, recytowały wierszyki oraz przedstawiły przygotowany program artystyczny. Nie zabrakło również podziękowań, ciepłych słów i wzruszających chwil. Całość zakończyła się pięknym walcem, który był symbolicznym pożegnaniem przedszkola i podsumowaniem wspólnie spędzonych lat.
![]() |
![]() |
![]() |




